Foto: Evija Trifonova/Leta 
Kungu iela 8
Rīga, LV-1050
Latvija
Tālr.: 67221767, 67221765
Tālr. mob.: 26415127
Fakss: 67221764
  Kā mūs atrast
  Nosūtīt ziņu   
 Speciālie piedāvājumi
 
25.05.2013. Jāredz!
Dobeles svētki un smaržīgie ceriņi...
 
26.05.2013.
Uz Pokaiņu mežu un Dobeles ceriņiem!
 
01.06.2013.
Īpaša AugšKurzemes diena - Slīteres Ceļotāju diena! Kolkas rags
 
02.06.2013. ieskaties!
Zied ceriņi Dobelē! Kinomūzikas koncerts dārzā!
 
02.06.2013.
Skaistie skati Sēlijā!
 
02.06.2012. Skaisti!
Jūrmalas ekskursija. Zied rododendri Babītē!
 
08.06.2013. Arī pastāvīgajiem klientiem!
Uz Kandavu un Pūri! Šokolāde un īrisi
 
08.06.2013. Jauns!
Zirgi, dārzi, gliemeži, vīns un arī Preiļi
 
08.06.2013.
1 skaista diena Tallinā! Pilsētas svētki un Torņi
 
09.06.2013.
Rīgas pastaigas. Dzegužkalns - Nordeķi
 
09.06.2013.
Rūjiena, Ruhjas Donalds un Naukšēni, un saldējums
 
16.06.2013.
Uz Likteņdārzu!
 
22.- 23.06.2013. Kaut kas jauns mūsu klientiem!
Jāņu brīvdienu ceļojums pa Latgali. Rēzeknes jaunumi un Ludza
 
Pa Jāņiem iesakām! 23.-24.06.2013.
Īpašs Ceļojums uz Nemunas deltu!
 
Jaunums! Līgo Latgalē! 23.-24.06.2013.
Zāļu diena un Līgo nakts Nākotnes Ozolu ciemā Latgalē
 
Visi piedāvājumi   
 
Offers
The Novatours page is down for maintenance and will be available shortly.
Offers
The Teztours page is down for maintenance and will be available shortly.
Visi piedāvājumi  
   
Ekskursijas
 
Meklēšanas iespējas
         
         
 
 
Uzzini mūsu
jaunumus!
Pieteikties
 
Facebook
 
Twitter
 
 
 
 
 
 
 
 


 
Top.LV
  
 
2013. gada 24. augusts   
Carnikavas nēģi un Vidzemes EKO piedāvājumi


Gardie Carnikavas nēģi. Ingrīdas Žagatas melnā keramika Duntes Cepļos. Limbaži – Sudraba pilsēta. Džona Brauna vīnu degustācija. Igates pils. Vidrižu  Sautlāčos  audzē ārstniecības un garšaugus,  bet  Lēdurgas dendroparks skaists visos gadalaikos...
 


Tiekamies Strēlnieku laukumā, Rīgā 7:50, izbraucam 8:00

Cena: 15.00 LVL

NOPIRKT BIĻETI        Vēlos doties šajā ceļojumā

2013. gada 24. augustā, svētdien
piedāvājam 1 dienas ekskursiju

Carnikavas nēģi. Ungurpils ogas
un Vidzemes podi
:)

Plkst. 7:50 pulcējamies,
8:00 izbraucam no Strēlnieku laukuma Rīgā.

Carnikava – sena lībiešu apdzīvota vieta, kur Gauja ietek jūras līcī. Šodien Piejūras dabas parks, kuru veido jūras piekraste, meži un ezeri.
Carnikavieši lepojas ar saviem nēģiem – šī neparastā zivs attēlota pat novada ģerbonī! Jau gadsimtiem šie ļaudis ir izslavēti ar nēģu zvejniecību un cepšanu – bet, kā to dara Carnikavā, uzzināsim, kad viesosimies pie īstiem meistariem! (apmeklējums ar nēģu degustāciju Ls 3.50/pers).

Dunte. Vidzemes podnieku darbnīcā „Cepļi” prasmīgas meistares Ingrīdas Žagatas rokās vienkārša māla pika pārtop skaistos izstrādājumos. Šeit tiek veidoti melnās keramikas izstrādājumi visdažādākajos veidos un formās (Ls 1,-/0.50 skolniekiem un pensionāriem).

Limbaži. Ekskursija pilsētā un laiks pusdienām.

Ungurpils bioloģiskās saimniecības „Lielkalni” netradicionālo ogulāju  dārzs, kuru lolo Aija Paukšēna.
Dārzā audzē melno plūškoku, zelta jāņogas, irbenes, bārbeles, citronliānas un vēl dažādus ogulājus, no kuru augļiem iegūst veselīgus un ļoti vērtīgus produktus.
Aija dalās savā pieredzē un vēsta par veselīgu dzīvesveidu sakoptā lauku vidē (apmeklējums Ls 1.-/pers.).

Igates pils neorenesanses stilā celta 19.gs. un šodien ir kļuvusi par populāru atpūtas un pasākumu svinēšanas vietu (apmeklējums 1.20 Ls/pers). Pils kompleksā izveidota ekspozīcija, veltīta novadnieka Hugo Legzdiņa piemiņai.

Zs „Sautlāči” saimnieks Jānis Ulmis aicina ciemos veselīga dzīvesveida piekritējus un visus, kurus interesē Latvijas dabas augu daudzveidība, un fitoterapijas noslēpumi. Apmeklējuma laikā būs iespēja aplūkot ārstniecības augu brīvdabas ekspozīciju, uzzināt daudz noderīga  par pirtsslotiņām, dziednieciskām tējām, dabīgiem uztura bagātinātājiem ( Ls 1.00/pers.).

Saimniecībā audzē kažokzvēriņus šinšilas un paipalas – ja vēlēsieties aplūkot zvēriņus, uzzināt par to izcelsmi,  samīļot un fotografēties, piemaksa  vēl Ls 1.00/pers.

Atgiešanās Rīgā ap pl.20:30.

Cena: 15 Ls

Cenā iekļauts: tūristu klases autobusa noma, gida - grupas vadītāja pakalpojumi.
Cenā nav iekļauts: ieejas maksas apskates objektos, degustācijas un citi ēdināšanas izdevumi.
  
Patīkamu ceļojumu!


 



←  Atpakaļ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Skaisto Skatu Aģentūra (C) 2002-2013

Izstrādāja: majaslapa.lv >